Poznajmy się!
Stres to nie żarty, dlatego informacje na naszej stronie pochodzą z rzetelnych źródeł. Owe źródła często są obszerne, anglojęzyczne i skomplikowane w treści, dlatego nasi twórcy dokładają starań, by fachową wiedzą przełożyć na przystępny język. Każdy z autorów piszących na naszą stronę ma długie doświadczenie w swoim fachu, a nauka o zdrowiu wpisuje się w ich pasje. Zapoznaj się z nami!

dr Joanna Wojsiat
Doktor nauk biologicznych w dyscyplinie biochemia (ze specjalnością neurochemia) Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Autorka wielu publikacji naukowych, popularnonaukowych, monografii, artykułów o tematyce medycznej i dietetycznej. Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Prowadzenie i Monitorowanie Badan Klinicznych oraz Dietetyki Sportowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Entuzjastka aktywności fizycznej (w szczególności sportów siłowych, wydolnościowych i cross-fit), zdrowego odżywiania, rozsądnej suplementacji i popularyzacji nauki. Obecnie pracuje jako kierownik Badań i Rozwoju w firmie farmaceutycznej zajmującej się tworzeniem żywności specjalnego przeznaczenia medycznego i specjalistycznych suplementów diety.

Wojciech Nowosada
Pasjonat naukowego podejścia do zdrowia, amator neurobiochemii i biohackingu. Prowadzi blog tematyczny o wdzięcznej nazwie Gra na nerwach. Nałogowy kawożłop i tester przeróżnych nootropów. Niegdyś amator informatyki i programowania (do czego pomału wraca), obecnie bardziej zaangażowany w branżę suplementacyjną. Czasem trenuje, czasem zdrowo zje. A jak nie zdrowo, to chociaż obficie. Zdolny, ale leniwy. Prywatnie empatyczny i uczynny, raczej mało towarzyski, za wiele nie mówi, choć coś tam do powiedzenia ma. Autor formuł do trzech topowych kompleksów nootropowych marki Apollo’s Hegemony: Brain Fuel v2, Game Over oraz Genous.

Patryk Iwański
Od przeszło 10 lat zajmuję się tematyką zdrowego odżywiania i pracy ludzkiego organizmu, a także sportem. W tym czasie rozwijałem swoją wiedzę na temat zdrowia ludzkiego oraz żywienia w kontekście zdrowotnym, która stopniowo ewoluowała w kierunku dietetyki klinicznej. To wszystko w celu niesienia wysoce efektywnej pomocy ludziom, nie tylko pod kątem redukcji nadmiernej masy ciała, czy poprawy wyników sportowych, ale przede wszystkim w przywracaniu prawidłowej pracy ich organizmów.
Nieustannie się edukuję. Ukończyłem liczne szkolenia u najlepszych dietetyków klinicznych oraz specjalistów branżowych w kraju. Kształtuję swoją wiedzę Functional Medicine University – uczelni będącej pionierem w swojej dziedzinie w nauczaniu o zajmowaniu się chorobami przewlekłymi organizmu ludzkiego. Pomaganie w zaburzeniach zdrowotnych ludzi jest moim zadaniem, a dochodzenie krok po kroku przyczyny tych problemów, i jej eliminowanie, jest moją pasją!

Paweł Szewczyk
Dietetyk – praktyk i pasjonat naukowego podejścia. Magister dietetyki, doktorant w Zakładzie Dietetyki Katedry Gastroenterologii i Hepatologii. Prelegent wielu konferencji, szkoleniowiec, autor tekstów popularnonaukowych oraz artykułów naukowych. Szkoleniowiec sportowców, trenerów i dietetyków. Na co dzień zgłębia tajniki żywienia i suplementacji w sporcie, a także tematykę snu i wpływu na regenerację senną poprzez dietę, suplementację i modyfikacje stylu życia.

Paweł Wątor
Jestem absolwentem Krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Choć znalazłem się na wydziale stricte technologicznym to prawdziwą moją pasją i zainteresowaniem jest dietetyka kliniczna. Pomimo specjalności „żywienie człowieka z dietetyką” brakowało mi wiedzy z tym związanej i tak jak wtedy i obecnie rozwijam się nadal w tym kierunku. Praca w roli dietetyka, tj. osoby układającej diety nie sprawia mi większej przyjemności jak tłumaczenie, nauka i nauczanie tego przedmiotu. Osobiście interesuje mnie podróżowanie i poznawanie świata. To najlepsza droga poznawania siebie i doświadczania życia. Trudno jest mi się osadzić w jednym miejscu i tak robię, by mieć ich jak najwięcej. Poza dietetyką interesuję się psychologią i rozwojem duchowym. Stąd medytuję i uważam to za wspaniałą aktywność jaką każdy z nas może robić dla samego siebie. Pośród wpisów dotyczących żywienia człowieka w mediach społecznościowych zdarza się, że piszę swoje przemyślenia o życiu i myślę że tam najlepiej mnie możesz poznać.